У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали) - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Дніпро:

Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород(всі вокзали) Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Чоп, Шепетівка, П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.54, 16.35 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 11.33, 11.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород(всі вокзали) Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород(всі вокзали) – Дніпро залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Дніпро можна від 294.55 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
47 Ужгород Запоріжжя 14.54
Ужгород
11.33
Дніпро-Головний
20 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
3 Ужгород Запоріжжя 16.35
Ужгород
11.53
Дніпро-Головний
19 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород(всі вокзали) — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Ужгород(всі вокзали)