У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород(всі вокзали) - Зборів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Зборів:

Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) Зборів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород(всі вокзали) Зборів найчастіше зупиняються на станціях Перечин, Великий Березний, Кострино, Сянки, Турка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.09 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Зборів прибувають вони відповідно о 23.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород(всі вокзали) Зборів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород(всі вокзали) - Зборів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ужгород(всі вокзали) - Зборів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород(всі вокзали) – Зборів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
60 Чоп Київ 15.09
Ужгород
23.11
Зборів
8 г 2 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Зборів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород(всі вокзали) — Зборів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Зборів — Ужгород(всі вокзали)