У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Дніпро:

Розклад поїздів Ужгород Дніпро на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Чоп, Мукачево, Свалява, Воловець, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.20 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 12.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
3 Ужгород Запоріжжя 14.20
Ужгород
12.08
Дніпро-Головний
21 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Ужгород