У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Рівне:

Розклад поїздів Ужгород Рівне на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Рівне найчастіше зупиняються на станціях Чоп, Дубно, Радивилів, Броди, Дрогобич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.30 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.29, 09.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
265 Ужгород Ковель 21.30
Ужгород
09.29
Рівне
11 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
265 Ужгород Луцьк 21.30
Ужгород
09.25
Рівне
11 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Ужгород