З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Козятин-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Козятин-1:

Розклад поїздів Ворохта Козятин-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Козятин-1 найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Вінниця, Браїлів, Деражня, Зборів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.51 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 03.17, 03.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Козятин-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Козятин-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Козятин-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150Л Ворохта Полтава 13.51
Ворохта
03.17
Козятин-1
13 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 13.51
Ворохта
03.20
Козятин-1
13 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Козятин-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин-1 — Ворохта