З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Вінниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Вінниця:

Розклад поїздів Ворохта Вінниця на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Вінниця найчастіше зупиняються на станціях Яремче, Татарів, Деражня, Хмельницький, Волочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.24, 13.51 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 03.34, 02.19, 02.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Вінниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Вінниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Вінниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
358Л Рахів Київ 13.24
Ворохта
03.34
Вінниця
14 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Полтава 13.51
Ворохта
02.19
Вінниця
12 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 13.51
Ворохта
02.22
Вінниця
12 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Вінниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця — Ворохта