У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворохта - Злочів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворохта - Злочів:

Розклад поїздів Ворохта Злочів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Ворохта Злочів найчастіше зупиняються на станціях Татарів, Яремче, Івано-Франківськ, Микуличин, Галич, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.31, 18.26, 21.27 зі станції Ворохта, в кінцевий же пункт Злочів прибувають вони відповідно о 21.43, 00.58, 03.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ворохта Злочів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ворохта - Злочів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ворохта - Злочів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ворохта – Злочів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ворохта - Злочів можна від 179.44 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
26 Ясіня Одеса 15.31
Ворохта
21.43
Злочів
6 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
56 Рахів Київ 18.26
Ворохта
00.58
Злочів
6 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
256 Рахів Київ 21.27
Ворохта
03.48
Злочів
6 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворохта -Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворохта — Злочів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Злочів — Ворохта