З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба-Пас. - Богодухів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ворожба-Пас. - Богодухів:

Розклад поїздів Ворожба-Пас. Богодухів на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Ворожба-Пас. Богодухів найчастіше зупиняються на станціях Смородине, Суми, Білопілля, Кириківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.50 зі станції Ворожба-Пас., в кінцевий же пункт Богодухів прибувають вони відповідно о 07.29 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Ворожба-Пас. Богодухів говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Ворожба-Пас. - Богодухів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ворожба-Пас. - Богодухів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ворожба-Пас. -Богодухів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворожба-Пас. — Богодухів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Богодухів — Ворожба-Пас.