У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Захонь - Свалява
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Захонь - Свалява:

Розклад поїздів Захонь Свалява на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Захонь Свалява найчастіше зупиняються на станціях Чоп, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.10 зі станції Захонь, в кінцевий же пункт Свалява прибувають вони відповідно о 08.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Захонь Свалява є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Захонь - Свалява складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Захонь - Свалява можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Захонь – Свалява залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
149 Відень Київ 01.10
Захонь
08.37
Свалява
7 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Захонь -Свалява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Захонь — Свалява

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Свалява — Захонь