У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Зборів - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Зборів Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Зборів Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Трембовля, Хоростків, Копичинці, Чортків, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.23 зі станції Зборів, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 22.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Зборів Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Зборів - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Зборів - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
802 Львів Чернівці 17.23
Зборів
22.26
Чернівці
5 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Зборів -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Зборів