У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Дніпро:

Розклад поїздів Здолбунів Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Острог, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.15 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 05.37, 05.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 14.15
Здолбунів-Пас.
05.37
Дніпро-Головний
15 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
88 Ковель Запоріжжя 14.15
Здолбунів-Пас.
05.14
Дніпро-Головний
14 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Здолбунів