З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Дніпро:

Розклад поїздів Здолбунів Дніпро на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Бердичів, Козятин-1, Острог, Печанівка, Чуднів-Волинський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.15, 21.25 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 04.40, 11.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 14.15
Здолбунів-Пас.
04.40
Дніпро-Головний
14 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
188Л Ковель Дніпро 21.25
Здолбунів-Пас.
11.32
Дніпро-Головний
14 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Здолбунів