У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Корсунь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Корсунь:

Розклад поїздів Здолбунів Корсунь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Корсунь найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.12 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Корсунь прибувають вони відповідно о 05.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Корсунь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Корсунь складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Корсунь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів – Корсунь залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 22.12
Здолбунів-Пас.
05.27
Корсунь
7 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Корсунь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Корсунь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Корсунь — Здолбунів