У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - П'ятихатки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - П'ятихатки:

Розклад поїздів Здолбунів П'ятихатки на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів П'ятихатки найчастіше зупиняються на станціях Острог, Біла Церква, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.12 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт П'ятихатки-Пас. прибувають вони відповідно о 10.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів П'ятихатки є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - П'ятихатки складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - П'ятихатки можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів – П'ятихатки залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 22.12
Здолбунів-Пас.
10.35
П'ятихатки-Пас.
12 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — П'ятихатки

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту П'ятихатки — Здолбунів