У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Здолбунів Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Острог, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.51 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 18.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
045Л Ужгород Сватове 05.51
Здолбунів-Пас.
18.00
Суми
12 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
045Л Ужгород Лисичанськ 05.51
Здолбунів-Пас.
18.00
Суми
12 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Здолбунів