У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Цвіткове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Цвіткове:

Розклад поїздів Здолбунів Цвіткове на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Цвіткове найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.12 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Цвіткове прибувають вони відповідно о 06.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Цвіткове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Цвіткове складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Цвіткове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 22.12
Здолбунів-Пас.
06.07
Цвіткове
7 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Цвіткове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Цвіткове — Здолбунів