У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Запоріжжя:

Розклад поїздів Здолбунів Запоріжжя на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Острог, Городище, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.12 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 15.10 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 22.12
Здолбунів-Пас.
15.10
Запоріжжя-1
16 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Здолбунів