У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Запоріжжя:

Розклад поїздів Здолбунів Запоріжжя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Запоріжжя найчастіше зупиняються на станціях Острог, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, Корсунь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.15 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 07.54, 07.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Запоріжжя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Запоріжжя складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Запоріжжя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088Л Ковель Новоолексіївка 14.15
Здолбунів-Пас.
07.54
Запоріжжя-1
17 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
88 Ковель Запоріжжя 14.15
Здолбунів-Пас.
07.46
Запоріжжя-1
17 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Запоріжжя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя — Здолбунів