У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Ім. Тараса Шевченка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Ім. Тараса Шевченка найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.12 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Ім. Тараса Шевченка прибувають вони відповідно о 06.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Ім. Тараса Шевченка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Ім. Тараса Шевченка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 22.12
Здолбунів-Пас.
06.48
Ім. Тараса Шевченка
8 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Здолбунів-Пас.