У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Кам'янське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Кам'янське:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Кам'янське на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Кам'янське найчастіше зупиняються на станціях Острог, Миронівка, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.12 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Кам'янське-Пасажирське прибувають вони відповідно о 11.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Кам'янське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Кам'янське складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Кам'янське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів-Пас. – Кам'янське залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 22.12
Здолбунів-Пас.
11.40
Кам'янське-Пасажирське
13 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Кам'янське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кам'янське — Здолбунів-Пас.