У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Суми
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Суми:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Суми на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 57 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Суми найчастіше зупиняються на станціях Острог, Київ-Пас., Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.48 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 08.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Суми є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Суми складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Суми можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів-Пас. – Суми залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Здолбунів-Пас. - Суми можна від 298.38 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 20.48
Здолбунів-Пас.
08.45
Суми
11 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Суми

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми — Здолбунів-Пас.