У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Жмеринка-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Жмеринка-Пас.:

Розклад поїздів Злочів Жмеринка-Пас. на поточний момент містить 11 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Жмеринка-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Волочиськ, Хмельницький, Деражня, Підволочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.44, 15.12 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 08.18, 20.01 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Злочів Жмеринка-Пас. свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Злочів - Жмеринка-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Злочів - Жмеринка-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Жмеринка-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка-Пас. — Злочів