У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зміїв - Шебелинка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Зміїв - Шебелинка:

Розклад поїздів і електричок Зміїв - Шебелинка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 7. Перший поїзд відправляється зі станції Зміїв вранці о 07 г 58 хв і прибуває на кінцеву станцію о 08 г 49 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Зміїв о 21 г 58 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Зміїв до пункту прибуття Шебелинка становить 1 г 2 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 51 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 22 хв.
Деякі поїзди від станції Зміїв до станції Шебелинка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Зміїв - Шебелинка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Геніївка, Андріївка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Зміїв - Шебелинка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Зміїв - Шебелинка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Зміїв до станції Шебелинка можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 19.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Зміїв -Шебелинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зміїв — Шебелинка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Шебелинка — Зміїв

За маршрутом Зміїв - Шебелинка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Зміїв - Шебелинка Показати тільки електрички сполученням Зміїв - Шебелинка