У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Ужгород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Ужгород:

Розклад поїздів Знам'янка Ужгород на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Ужгород найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Львів, Стрий, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.54, 23.06 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 05.27, 14.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Ужгород є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Ужгород складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Ужгород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Ужгород залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Знам'янка - Ужгород можна від 652.04 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Ужгород 12.54
Знам'янка-Пас.
05.27
Ужгород
16 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
4 Запоріжжя Ужгород 23.06
Знам'янка-Пас.
14.32
Ужгород
15 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Ужгород

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород — Знам'янка