У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Злочів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Злочів:

Розклад поїздів Знам'янка Злочів на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Злочів найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Городище, Корсунь, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.01, 18.21 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Злочів прибувають вони відповідно о 12.59, 06.40 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Знам'янка Злочів говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Знам'янка - Злочів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Злочів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Злочів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Злочів — Знам'янка