У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Городище
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Знам'янка-Пас. - Городище:

Розклад поїздів і електричок Знам'янка-Пас. - Городище на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Знам'янка-Пас. вночі о 00 г 46 хв і прибуває на кінцеву станцію о 02 г 52 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 22 г 41 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Знам'янка-Пас. до пункту прибуття Городище становить 2 г 41 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 3 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 5 г 8 хв.
Деякі поїзди від станції Знам'янка-Пас. до станції Городище курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Знам'янка-Пас. - Городище проїжджають через такі станції і населені пункти як: Кам'янка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Знам'янка-Пас. - Городище, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Городище можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Знам'янка-Пас. до станції Городище можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 51.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Знам'янка-Пас. -Городище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Городище

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Городище — Знам'янка-Пас.

За маршрутом Знам'янка-Пас. - Городище курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Знам'янка-Пас. - Городище Показати тільки електрички сполученням Знам'янка-Пас. - Городище