У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка-Пас. - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Хмельницький:

Розклад поїздів Знам'янка-Пас. Хмельницький на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка-Пас. Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Городище, Корсунь, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.01, 18.21 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 09.49, 03.33 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Знам'янка-Пас. Хмельницький говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Знам'янка-Пас. - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка-Пас. - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка-Пас. – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Знам'янка-Пас. - Хмельницький можна від 164.32 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка-Пас. -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка-Пас. — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Знам'янка-Пас.