У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6540 Фастів-1 — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6540 сполученням Фастів-1 - Святошин відправляється зі станції Фастів-1 о 05.51 і прибуває на станцію Святошин о 07.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Алмаз.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.51
Снітинка 05.56 1 хв  05.57 5 хв 
Сорочий Брід 06.00 1 хв  06.01 9 хв 
Вишняки 06.03 1 хв  06.04 12 хв 
Півні 06.06 1 хв  06.07 15 хв 
Білки 06.09 1 хв  06.10 18 хв 
Мотовилівка 06.14 13 хв  06.27 23 хв 
Корчі 06.30 1 хв  06.31 39 хв 
Васильків-1 06.37 1 хв  06.38 46 хв 
888 Км 06.42 1 хв  06.42 51 хв 
Глеваха 06.45 1 хв  06.46 54 хв 
Шляхова 06.48 1 хв  06.49 57 хв 
Малютянка 06.51 1 хв  06.51 1 г 
Боярка 06.55 1 хв  06.56 1 г  4 хв 
Тарасівка 06.59 1 хв  07.00 1 г  8 хв 
Вишневе 07.06 1 хв  07.07 1 г  15 хв 
Алмаз 07.19 1 хв  07.20 1 г  28 хв 
Святошин 07.28 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6540 Фастів-1 — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031