У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6540 Фастів — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Святошин номер 6540 відправляється зі станції Фастів-1 о 05.38 і прибуває на станцію Святошин о 06.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6540 Фастів - Святошин пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Алмаз.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

З 06 липня по 16 серпня 2022 року, на період дії вікна вносяться зміни в розклад руху приміського поїзда: № 6540 Фастів-1 – Святошин Фастів-1 05.30 Снітинка 05.36-05.36,5 Сорочий Брід 05.40-05.41 Вишняки 05.43,5-05.44 Півні 05.47-05.47,5 Білки 05.50-05.50,5 Мотовилівка 05.54-05.55 Корчі 05.58,5-05.59 Васильків-1 06.05-06.06 З.п. 888 км 06.09-06.09,5 Глеваха 06.12-06.13 Шляхова 06.15-06.15,5 Малютинка 06.18-06.18,5 Боярка 06.22-06.23 Тарасівка 06.26-06.27 Вишневе 06.32-06.33 Алмаз 06.47-06.48 Борщагівка 06.52 Святошин 06.56.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.38
Снітинка 05.43 1 хв  05.44 5 хв 
Сорочий Брід 05.48 1 хв  05.49 10 хв 
Вишняки 05.51 1 хв  05.52 13 хв 
Півні 05.54 1 хв  05.55 16 хв 
Білки 05.57 1 хв  05.58 19 хв 
Мотовилівка 06.02 1 хв  06.03 24 хв 
Корчі 06.06 1 хв  06.07 28 хв 
Васильків-1 06.13 1 хв  06.14 35 хв 
888 Км 06.16 1 хв  06.17 38 хв 
Глеваха 06.20 1 хв  06.21 42 хв 
Шляхова 06.22 1 хв  06.23 44 хв 
Малютянка 06.25 1 хв  06.26 47 хв 
Боярка 06.30 1 хв  06.31 52 хв 
Тарасівка 06.34 1 хв  06.35 56 хв 
Вишневе 06.40 1 хв  06.41 1 г  2 хв 
Алмаз 06.52 1 хв  06.53 1 г  14 хв 
Святошин 06.59 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6540 Фастів-1 — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930