У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6540 Фастів — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Святошин номер 6540 відправляється зі станції Фастів-1 о 05.51 і прибуває на станцію Святошин о 07.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6540 Фастів - Святошин пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Алмаз.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.51
Снітинка 05.56 1 хв  05.57 5 хв 
Сорочий Брід 06.00 1 хв  06.01 9 хв 
Вишняки 06.03 1 хв  06.04 12 хв 
Півні 06.06 1 хв  06.07 15 хв 
Білки 06.09 1 хв  06.10 18 хв 
Мотовилівка 06.14 13 хв  06.27 23 хв 
Корчі 06.30 1 хв  06.31 39 хв 
Васильків-1 06.37 1 хв  06.38 46 хв 
888 Км 06.42 1 хв  06.42 51 хв 
Глеваха 06.45 1 хв  06.46 54 хв 
Шляхова 06.48 1 хв  06.49 57 хв 
Малютянка 06.51 1 хв  06.51 1 г 
Боярка 06.55 1 хв  06.56 1 г  4 хв 
Тарасівка 06.59 1 хв  07.00 1 г  8 хв 
Вишневе 07.06 1 хв  07.07 1 г  15 хв 
Алмаз 07.19 1 хв  07.20 1 г  28 хв 
Святошин 07.28 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6540 Фастів-1 — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28