У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6540 Фастів-1 — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6540 сполученням Фастів-1 - Святошин відправляється зі станції Фастів-1 о 05.51 і прибуває на станцію Святошин о 07.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Алмаз.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 11.05.2021 року по 31.08.2021 по ст. Святошин закривається 4-та берегова пасажирська платформа для посадки/висадки пасажирів в звязку з її реконструкцією. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.51
Снітинка 05.56 1 хв  05.57 5 хв 
Сорочий Брід 06.00 1 хв  06.01 9 хв 
Вишняки 06.03 1 хв  06.04 12 хв 
Півні 06.06 1 хв  06.07 15 хв 
Білки 06.09 1 хв  06.10 18 хв 
Мотовилівка 06.14 13 хв  06.27 23 хв 
Корчі 06.30 1 хв  06.31 39 хв 
Васильків-1 06.37 1 хв  06.38 46 хв 
888 Км 06.42 1 хв  06.42 51 хв 
Глеваха 06.45 1 хв  06.46 54 хв 
Шляхова 06.48 1 хв  06.49 57 хв 
Малютянка 06.51 1 хв  06.51 1 г 
Боярка 06.55 1 хв  06.56 1 г  4 хв 
Тарасівка 06.59 1 хв  07.00 1 г  8 хв 
Вишневе 07.06 1 хв  07.07 1 г  15 хв 
Алмаз 07.19 1 хв  07.20 1 г  28 хв 
Святошин 07.28 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6540 Фастів-1 — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031