У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6540 Фастів — Святошин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Святошин номер 6540 відправляється зі станції Фастів-1 о 05.27 і прибуває на станцію Святошин о 06.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6540 Фастів - Святошин пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Алмаз.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.27
Снітинка 05.33 1 хв  05.34 6 хв 
Сорочий Брід 05.38 1 хв  05.39 11 хв 
Вишняки 05.41 1 хв  05.42 14 хв 
Півні 05.44 1 хв  05.45 17 хв 
Білки 05.47 1 хв  05.48 20 хв 
Мотовилівка 05.51 1 хв  05.52 24 хв 
Корчі 05.54 1 хв  05.55 27 хв 
Васильків-1 06.02 1 хв  06.03 35 хв 
888 Км 06.06 1 хв  06.07 39 хв 
Глеваха 06.10 1 хв  06.11 43 хв 
Шляхова 06.13 1 хв  06.14 46 хв 
Малютянка 06.16 1 хв  06.17 49 хв 
Боярка 06.22 1 хв  06.23 55 хв 
Тарасівка 06.26 1 хв  06.27 59 хв 
Вишневе 06.33 1 хв  06.34 1 г  6 хв 
Алмаз 06.46 1 хв  06.47 1 г  19 хв 
Святошин 06.53 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6540 Фастів-1 — Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031