У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Черкаси
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси:

Актуальний розклад електричок по станції Черкаси містить всього 23 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Черкаси з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Умань, Гребінка, Знам'янка-Пас., Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 56 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Буддеталь, ЗТА, Білозір'я. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Черкаси відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Ім. Тараса Шевченка, Христинівка - Черкаси, Черкаси - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Черкаси - Київ від 114.15 грн.

  • Черкаси - Львів від 256.01 грн.

  • Черкаси - Одеса від 198.77 грн.

  • Черкаси - Івано-Франківськ від 265.44 грн.

  • Черкаси - Стрий(всі вокзали) від 441.80 грн.

  • Черкаси - Ім. Тараса Шевченка від 54.30 грн. (31.0 км)

  • Черкаси - Гребінка від 155.27 грн. (91.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Черкаси