У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорноліська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорноліська:

Актуальний розклад електричок по станції Чорноліська містить всього 17 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Чорноліська з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна, Знам'янка-Пас., Миронівка, Кропивницький. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 56 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Водяна, Богданівка, 325 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Чорноліська відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Черкаси - Знам'янка-Пас., Знам'янка-Пас. - Помічна, Знам'янка-Пас. - Миронівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Чорноліська відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Чорноліська - Київ від 253.60 грн.

  • Чорноліська - Миколаїв від 114.71 грн.

  • Чорноліська - Кропивницький від 20.00 грн. (39.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Чорноліська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чорноліська