У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Галич
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Галич:

Розклад поїздів по станції Галич включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Чернівці, Ясіня, Ворохта, Івано-Франківськ, Дніпро-Головний, в сумі зі станції Галич можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Чернівці - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 20 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 22 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 2 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Галич.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Галич, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Галич - Івано-Франківськ від 17.99 грн. (28.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
26 Одеса Чернівці 08.18 2 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 08.18 2 хв  08.20 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Ясіня 08.18 2 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Чернівці 09.38 2 хв  09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 09.38 2 хв  09.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
201 Харків Ворохта 10.56 2 хв  10.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 10.56 2 хв  10.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 10.58 2 хв  11.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 10.58 2 хв  11.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 13.21 2 хв  13.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Чернівці Кременчук 17.52 2 хв  17.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 17.52 2 хв  17.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 18.23 2 хв  18.25 Курсує щоденно - переглянути
26 Ясіня Одеса 18.23 2 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Чернівці Одеса 18.23 2 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
204 Ворохта Дніпро 19.22 5 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
202 Ворохта Харків 20.18 2 хв  20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 20.18 2 хв  20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Галич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Галич