У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Галич
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Галич:

Розклад поїздів по станції Галич включає в себе 23 поїздів за такими напрямками як Рахів, Чернівці, Яремче, Миколаїв-Пас., Івано-Франківськ, в сумі зі станції Галич можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Чернівці - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 28 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Галич.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Галич, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
26 Одеса Рахів 04.58 2 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
236 Одеса Чернівці 04.58 2 хв  05.00 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Яремче 04.58 2 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 05.31 5 хв  05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 08.39 2 хв  08.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 08.39 2 хв  08.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 09.03 2 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 09.03 2 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 09.03 2 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 09.03 2 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 10.47 2 хв  10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 17.31 2 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 17.31 2 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Івано-Франківськ Кременчук 17.31 2 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 17.31 2 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 17.32 2 хв  17.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 17.32 2 хв  17.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
235 Чернівці Одеса 18.11 2 хв  18.13 Курсує щоденно - переглянути
26 Рахів Одеса 18.11 2 хв  18.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Яремче Одеса 18.11 2 хв  18.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 18.45 2 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Чернівці 19.45 3 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 22.12 4 хв  22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Галич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Галич