У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гребінка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Гребінка:

Розклад поїздів по станції Гребінка включає в себе 40 поїздів за такими напрямками як Костянтинівка, Харків-Пас., Лисичанськ, Жмеринка-Пас., Хмельницький, в сумі зі станції Гребінка можна виїхати за 20 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 25 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 25 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 0 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Гребінка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Гребінка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
126КШ Київ Костянтинівка 00.20 5 хв  00.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
164 Київ Харків 00.20 5 хв  00.25 Курсує щоденно - переглянути
132К Жмеринка Харків 01.09 22 хв  01.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 01.09 22 хв  01.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 01.09 22 хв  01.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 01.09 22 хв  01.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 03.12 3 хв  03.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 03.12 3 хв  03.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 03.12 3 хв  03.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 03.12 3 хв  03.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
163 Харків Київ 03.11 9 хв  03.20 Курсує щоденно - переглянути
212Л Львів Харків 03.58 8 хв  04.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 05.01 2 хв  05.03 Курсує щоденно - переглянути
061Х Москва Миколаїв 05.25 21 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 06.24 2 хв  06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 06.24 2 хв  06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Івано-Франківськ Кременчук 06.24 2 хв  06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 06.18 20 хв  06.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 06.55 2 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 06.55 2 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 06.58 20 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДП Костянтинівка Київ 07.24 3 хв  07.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 07.58 17 хв  08.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 08.37 2 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 08.37 2 хв  08.39 Курсує щоденно - переглянути
114Л Львів Бахмут 08.37 2 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 10.32 18 хв  10.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 10.32 18 хв  10.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 10.32 18 хв  10.50 Курсує щоденно - переглянути
370К Київ Баку 15.40 20 хв  16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
148К Київ Одеса 17.45 20 хв  18.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 18.32 2 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 18.32 2 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 18.57 20 хв  19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 19.26 3 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 19.26 3 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 19.26 3 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 19.47 2 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
957Ш Херсон Москва 20.19 21 хв  20.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 23.10 2 хв  23.12 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гребінка