У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гребінка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Гребінка:

Розклад поїздів по станції Гребінка включає в себе 23 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Ізюм, Київ-Пас., Львів, Кременчук, в сумі зі станції Гребінка можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 22 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 14 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 52 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Гребінка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Гребінка, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Гребінка - Київ від 43.00 грн. (145.1 км)

  • Гребінка - Харків від 443.83 грн.

  • Гребінка - Львів від 282.04 грн.

  • Гребінка - Одеса від 357.41 грн.

  • Гребінка - Івано-Франківськ від 308.17 грн.

  • Гребінка - Чернівці(всі вокзали) від 370.95 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
720
ІНТЕРСІТІ+
Київ Харків 01.21 1 хв  01.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
94 Дорохуск Харків 01.13 14 хв  01.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
112 Львів Ізюм 01.13 14 хв  01.27 Курсує щоденно - переглянути
64
ОБЕРІГ
Львів Харків 01.13 14 хв  01.27 Курсує щоденно - переглянути
719
ІНТЕРСІТІ+
Харків Київ 03.26 4 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
63
ОБЕРІГ
Харків Львів 03.48 2 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
112 Ізюм Львів 03.48 2 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Одеса Київ 06.30 20 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
94 Хелм Харків 07.19 15 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
74 Перемишль Харків 07.19 15 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Чернівці Кременчук 07.38 5 хв  07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 07.38 5 хв  07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
712
ІНТЕРСІТІ+
Київ Краматорськ 08.08 1 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
102 Краматорськ Херсон 18.28 3 хв  18.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Миколаїв 18.28 3 хв  18.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
73 Харків Перемишль 19.04 2 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
93 Харків Дорохуск 19.04 2 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
93 Харків Хелм 19.04 2 хв  19.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Київ Одеса 19.29 20 хв  19.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
712
ІНТЕРСІТІ+
Краматорськ Київ 20.04 1 хв  20.05 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Чернівці 21.07 2 хв  21.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 21.07 2 хв  21.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Краматорськ 22.59 2 хв  23.01 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гребінка