У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса-Східна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Одеса-Східна:

Розклад поїздів по станції Одеса-Східна включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Маріуполь, Запоріжжя-1, Харків-Пас., Костянтинівка, в сумі зі станції Одеса-Східна можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 26 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 32 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Одеса-Східна.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Одеса-Східна, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
148К Київ Одеса 04.24 2 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
053П Дніпро Одеса 05.41 2 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 05.41 2 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 08.32 2 хв  08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 08.32 2 хв  08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 10.01 4 хв  10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 11.14 2 хв  11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 12.02 2 хв  12.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Одеса Маріуполь 14.53 1 хв  14.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 14.54 2 хв  14.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Л Одеса Харків 15.51 2 хв  15.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 17.42 2 хв  17.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
92* Одеса Краматорськ 17.42 2 хв  17.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 19.48 2 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 19.48 2 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
148Ш Одеса Київ 20.39 2 хв  20.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш Одеса Кривий Ріг 22.24 2 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш Одеса Дніпро 22.24 2 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Одеса-Східна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Одеса-Східна