З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Циганська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Циганська:

Актуальний розклад електричок по станції Циганська містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Циганська з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Левада, Ізюм, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 45 хв до пункту призначення Ізюм. Найближчі станції та зупинні пункти Федорівка, 360 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Циганська відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Циганська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6406 Ізюм Харків 02.33 1 хв  02.34 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Ізюм 12.13 1 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
6680 Ізюм Харків 15.54 1 хв  15.55 Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 23.44 1 хв  23.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Циганська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Циганська