У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буча - Святошин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Буча - Святошин:

Поточний розклад електричок Буча - Святошин включає 15 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 28 хв зі станції Буча і прибуває на станцію Святошин о 21 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Тетерів - Святошин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 33 хв. Між станціями Буча і Святошин цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Лісова Буча(06.39), Новобіличі(07.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Буча - Святошин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Буча Святошин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Буча - Святошин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Буча -Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Буча — Святошин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Святошин — Буча