У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Буштино - Запоріжжя-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Буштино - Запоріжжя-1:

Розклад поїздів Буштино Запоріжжя-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Буштино Запоріжжя-1 найчастіше зупиняються на станціях Хуст, Львів, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.05 зі станції Буштино, в кінцевий же пункт Запоріжжя-1 прибувають вони відповідно о 13.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Буштино Запоріжжя-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Буштино - Запоріжжя-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Буштино - Запоріжжя-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Буштино – Запоріжжя-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
39 Солотвино Запоріжжя 13.05
Буштино
13.55
Запоріжжя-1
1 д 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Буштино -Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Буштино — Запоріжжя-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Запоріжжя-1 — Буштино