У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Буштино
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Буштино:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Буштино на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 24 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Буштино найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Воловець, Королеве, Виноградів-Закарпатський, Берегове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Буштино прибувають вони відповідно о 07.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Буштино є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Буштино складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Буштино можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Солотвино 07.20
Запоріжжя-1
07.36
Буштино
1 д 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Буштино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Буштино

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Буштино — Запоріжжя-1