У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернігів(всі вокзали) - Ім. Бориса Олійника
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Чернігів(всі вокзали) - Ім. Бориса Олійника:

Розклад поїздів і електричок Чернігів(всі вокзали) - Ім. Бориса Олійника на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 6. Перший поїзд відправляється зі станції Чернігів(всі вокзали) вранці о 06 г 20 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 03 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Чернігів(всі вокзали) о 20 г 46 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Чернігів(всі вокзали) до пункту прибуття Ім. Бориса Олійника становить 0 г 39 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 29 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 43 хв.
Деякі поїзди від станції Чернігів(всі вокзали) до станції Ім. Бориса Олійника курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Чернігів(всі вокзали) - Ім. Бориса Олійника проїжджають через такі станції і населені пункти як: Количівка, Муравійка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Чернігів(всі вокзали) - Ім. Бориса Олійника, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Чернігів(всі вокзали) - Ім. Бориса Олійника можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Чернігів -Ім. Бориса Олійника можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернігів(всі вокзали) — Ім. Бориса Олійника

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Ім. Бориса Олійника — Чернігів(всі вокзали)

За маршрутом Чернігів(всі вокзали) - Ім. Бориса Олійника курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Чернігів(всі вокзали) - Ім. Бориса Олійника Показати тільки електрички сполученням Чернігів(всі вокзали) - Ім. Бориса Олійника