У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Мукачево:

Розклад поїздів Дебрецен Мукачево на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Н'їредьхаза, Кишварда, Захонь, Чоп, Демечер, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.53, 22.37 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 15.30, 06.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
034Л Будапешт Мукачево 09.53
Дебрецен
15.30
Мукачево
5 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
147Д Відень Київ 22.37
Дебрецен
06.19
Мукачево
7 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Дебрецен