У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Фундукліївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Фундукліївка:

Розклад поїздів Дніпро Фундукліївка на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Фундукліївка найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.26, 18.00, 18.10 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Фундукліївка прибувають вони відповідно о 19.06, 23.30, 23.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Фундукліївка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Фундукліївка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Фундукліївка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Фундукліївка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фундукліївка — Дніпро