У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Калинівка-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Калинівка-1:

Розклад поїздів Дніпро Калинівка-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Калинівка-1 найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.51 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Калинівка-1 прибувають вони відповідно о 10.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Калинівка-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Калинівка-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Калинівка-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Д Маріуполь Львів 22.51
Дніпро-Головний
10.07
Калинівка-1
11 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Калинівка-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Калинівка-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Калинівка-1 — Дніпро