У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Підволочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Підволочиськ:

Розклад поїздів Дніпро Підволочиськ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Підволочиськ найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, П'ятихатки-Пас., Корсунь, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.26, 18.00, 22.51 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Підволочиськ прибувають вони відповідно о 05.09, 10.04, 14.31 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Підволочиськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Підволочиськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Підволочиськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Підволочиськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Підволочиськ — Дніпро