У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Шепетівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Шепетівка:

Розклад поїздів Дніпро Шепетівка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Шепетівка найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.10 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Шепетівка прибувають вони відповідно о 07.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Шепетівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Шепетівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Шепетівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
088П Новоолексіївка Ковель 18.10
Дніпро-Головний
07.40
Шепетівка
13 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Шепетівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шепетівка — Дніпро