У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Корсунь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Корсунь:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Корсунь на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Корсунь найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Вільногірськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.26, 14.26, 18.00 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Корсунь прибувають вони відповідно о 10.54, 21.05, 01.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Корсунь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Корсунь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Корсунь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Корсунь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Корсунь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Корсунь — Дніпро-Головний