У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Дніпро-Головний - Кривий Ріг(всі вокзали):

Розклад поїздів і електричок Дніпро-Головний - Кривий Ріг(всі вокзали) на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Дніпро-Головний вранці о 06 г 50 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 51 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Дніпро-Головний о 21 г 47 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Дніпро-Головний до пункту прибуття Кривий Ріг(всі вокзали) становить 3 г 30 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 52 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 8 хв.
Деякі поїзди від станції Дніпро-Головний до станції Кривий Ріг(всі вокзали) курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Дніпро-Головний - Кривий Ріг(всі вокзали) проїжджають через такі станції і населені пункти як: Горяїнове, 169 Км, Воскобійня, Божедарівка, Спокій, 86 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Дніпро-Головний - Кривий Ріг(всі вокзали), показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Кривий Ріг(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Дніпро-Головний -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Дніпро-Головний

За маршрутом Дніпро-Головний - Кривий Ріг(всі вокзали) курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг(всі вокзали) Показати тільки електрички сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг(всі вокзали)