У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Славське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Славське:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Славське на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 22 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Славське найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Біла Церква, Львів, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.39 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Славське прибувають вони відповідно о 08.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Славське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Славське складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Славське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
004П Запоріжжя Ужгород 16.39
Дніпро-Головний
08.01
Славське
15 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Славське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славське — Дніпро-Головний