У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Волочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Волочиськ:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Волочиськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 29 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Волочиськ найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Миронівка, Деражня, Жмеринка-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.51 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Волочиськ прибувають вони відповідно о 14.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Волочиськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Волочиськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Волочиськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Д Маріуполь Львів 22.51
Дніпро-Головний
14.20
Волочиськ
15 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Волочиськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Волочиськ — Дніпро-Головний