У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. Тараса Шевченка - Свалява
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ім. Тараса Шевченка - Свалява:

Розклад поїздів Ім. Тараса Шевченка Свалява на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Ім. Тараса Шевченка Свалява найчастіше зупиняються на станціях Біла Церква, Львів, Стрий, Славське, Воловець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.20, 14.04 зі станції Ім. Тараса Шевченка, в кінцевий же пункт Свалява прибувають вони відповідно о 12.50, 03.33 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ім. Тараса Шевченка Свалява є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ім. Тараса Шевченка - Свалява складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Ім. Тараса Шевченка - Свалява можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ім. Тараса Шевченка – Свалява залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ім. Тараса Шевченка - Свалява можна від 1.00 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
4 Запоріжжя Ужгород 00.20
Ім. Тараса Шевченка
12.50
Свалява
12 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
48 Запоріжжя Ужгород 14.04
Ім. Тараса Шевченка
03.33
Свалява
13 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
40 Запоріжжя Солотвино 14.04
Ім. Тараса Шевченка
03.33
Свалява
13 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ім. Тараса Шевченка -Свалява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ім. Тараса Шевченка — Свалява

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Свалява — Ім. Тараса Шевченка