У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Ім. Тараса Шевченка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Ім. Тараса Шевченка:

Розклад поїздів Свалява Ім. Тараса Шевченка на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Ім. Тараса Шевченка найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Стрий, Львів, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.37, 18.20 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Ім. Тараса Шевченка прибувають вони відповідно о 06.37, 07.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Ім. Тараса Шевченка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Ім. Тараса Шевченка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Ім. Тараса Шевченка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Ім. Тараса Шевченка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Ім. Тараса Шевченка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ім. Тараса Шевченка — Свалява