У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Івано-Франківськ Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Снятин, Заболотів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.30, 05.55, 09.48 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 07.37, 08.11, 12.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Чернівці(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Івано-Франківськ