У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Чернівці(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Чернівці(всі вокзали):

Розклад поїздів Івано-Франківськ Чернівці(всі вокзали) на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Чернівці(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Коломия, Снятин, Заболотів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.44, 05.49, 09.55 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 08.20, 08.28, 12.21 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Івано-Франківськ Чернівці(всі вокзали) говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Чернівці(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Чернівці(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Івано-Франківськ — Чернівці(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чернівці(всі вокзали) — Івано-Франківськ