У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іваничі - Житомир
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Іваничі - Житомир:

Розклад поїздів Іваничі Житомир на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Іваничі Житомир найчастіше зупиняються на станціях Володимир-Волинський, Турійськ, Ковель, Маневичі, Чарторийськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.51 зі станції Іваничі, в кінцевий же пункт Житомир прибувають вони відповідно о 02.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Іваничі Житомир є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Іваничі - Житомир складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Іваничі - Житомир можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142 Львів Красний Лиман 16.51
Іваничі
02.36
Житомир
9 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
142Л Львів Бахмут 16.51
Іваничі
02.36
Житомир
9 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Іваничі -Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Іваничі — Житомир

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Житомир — Іваничі