У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кам'янське - Барвенкове
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Кам'янське - Барвенкове:

Розклад поїздів і електричок Кам'янське - Барвенкове на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Кам'янське вранці о 05 г 16 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 17 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Кам'янське о 07 г 23 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Кам'янське до пункту прибуття Барвенкове становить 5 г 50 хв: найшвидший поїзд їде 5 г 1 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 6 г 40 хв.
Деякі поїзди від станції Кам'янське до станції Барвенкове курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Кам'янське - Барвенкове проїжджають через такі станції і населені пункти як: Сухачівка, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Підміська, Ароматна, Близнюки.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Кам'янське - Барвенкове, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Кам'янське - Барвенкове можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Кам'янське до станції Барвенкове можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 0.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7008-7009 Верхівцеве Краматорськ 05.16
Кам'янське-Пасажирське
10.17
Барвенкове
5 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 07.23
Кам'янське-Пасажирське
14.03
Барвенкове
6 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Кам'янське -Барвенкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кам'янське — Барвенкове

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Барвенкове — Кам'янське

За маршрутом Кам'янське - Барвенкове курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Кам'янське - Барвенкове Показати тільки електрички сполученням Кам'янське - Барвенкове